hyundai


.mazda

Opublikowano: 2022-05-07

Strażnicy Miejscy pomogli kierowcy któremu zepsuł się samochód w centrum WieliczkiDziś, tj. 7 maja o godzinie 14:30 w centrum Wieliczki kierowcy zepsuł się samochód na ulicy Powstania Warszawskiego, nie był w stanie kontynuować jazdy blokując ulicę w rejonie skrzyżowania.


Do awarii samochodu doszło w centrum Wieliczki tuż przy skrzyżowaniu ul. Powstania Warszawskiego z ulicami Goliana i Sikorskiego. W tym „ruchliwym” miejscu szybko zaczął się tworzyć na ulicy zator. Po chwili obok zepsutego pojazdu przejeżdżał samochód wielickiej straży miejskiej. Widząc co się dzieje, strażnicy postanowili pomóc – zatrzymali się i pomogli kierowcy spychając unieruchomiony pojazd na pobliski parking odblokowując jednocześnie ruch na ulicy.

Strażnicy Miejscy pomogli kierowcy któremu zepsuł się samochód w centrum Wieliczki - zobacz zdjęcia


   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021