carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2013-09-23

Su Dżoku w Poniedziałkowym Klubie Seniora


W poniedziałek 16 września, wieliccy seniorzy uczestniczyli w spotkaniu ze Zbigniewem Plichtą – naturoterapeutą, który zaprezentował wykład „Su Dżoku – metoda uniwersalna”
Na początku spotkania prelegent wyjaśnił co oznacza Su Dżoku - dłoń-stopa. To unikalny, uzdrawiający system, zakodowany przez samą naturę w każdym z nas. To metoda diagnostyki i terapii na podstawie badania punktów aktywnych znajdujących się na dłoniach i stopach. Metoda ta wspomaga leczenie medycyny klasycznej. Przywraca naturalną równowagę organizmu przez stymulację punktów witalnych, znajdujących się na dłoniach i stopach. Twórcą terapii Su Dżok jest profesor Park Jae Woo, który uważa, że jest tylko odkrywcą tej metody, zaś właściwym jej twórcą jest Natura, która stworzyła system doskonały.


.......  Po części teoretycznej spotkania rozpoczęła się część praktyczna. Seniorzy sami, pod czujnym okiem pana Zbigniewa, oglądali swoje dłonie, szukali i stymulowali swoje punkty witalne na dłoniach, odpowiedzialne za ból poszczególnych narządów i części ciała. Prowadzący pokazywał jak masować i uciskać poszczególne punkty. Uczestnicy spotkania wykazali duże zainteresowanie prezentowanym sposobem leczenia dolegliwości, zadając prowadzącemu szereg pytań.  

Dodatkowe warsztaty internetowe dla seniorów

 

Polecane przez prowadzącego książki:
Park Jae Woo: Samoleczenie metodą Su Dżok. Systemy na palcach i paznokciach
Park Jae Woo: Su Dżok. Nasionoterapia
Park Jae Woo: Su Dżok dla każdego

Zapraszamy!
[Biblioteka w Wieliczce - MŚ]20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021