carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-03-12

Sukcesy wielickich zawodników na Mistrzostwach Polski Południowej w Karate Kyokushin


Miło nam poinformować o sukcesach wielickich zawodników na Mistrzostwach Polski Południowej w Karate Kyokushin.

Zawodnicy z Wieliczki na Mistrzostwach Polski Południowej w Karate Kyokushin

8 marca 2014 odbyły się w Hali Zespołu szkół Zawodowych w Sanoku coroczne zawody organizowane przez Polski Związek Karate Mistrzostwa tj. MISTRZOSTWA MAKROREGIONU POŁUDNIOWEGO KYOKUSHIN KARATE oraz MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW KYOKUSHIN KARATE z udziałem około 206 zawodników z 29 ośrodków.


.......  W zawodach uczestniczyło trzech zawodników z Wielickiego Klubu Karate Kyokushinkai sempai J.Zięcina 3KYU zajął 2 miejsce(kumite seniorów 80kg) a jego walka finałowa była najbardziej ekscytującą walką. Druga zawodniczką była aktualna mistrzyni i v-ce mistrzyni Europy sempai G.Obrok zajęła 1 miejsce w konkurencji kata młodziczek i 2 miejsce w kategorii kumite młodziczek poniżej -50kg).  

8 Memoriał Kuliga i Bublewicza 2014 – mapa, zobacz trasy przejazdu

 

Trzecim zawodnikiem był debiutujący Dawid Ślęczka 7kyu który po wyrównanej walce przegrał nieznacznie z późniejszym zwycięzcą tej kategorii. Zawodnicy z Wieliczki kolejny raz potwierdzili swoją przynależność do ścisłej czołówki w Polsce.

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021