hyundai


.mazda

Opublikowano: 2021-08-23

SUMMER JUDO KING CAMPZawodnicy UKS Judo King Wieliczka bardzo intensywnie rozpoczęli przygotowania do drugiej części sezonu pod okiem trenerów klubowych Wiktorii Król i Waldemara Kowalskiego. Klub Judo z Wieliczki na każdym kroku udowadnia swój profesjonalizm nie tylko sportowy, ale i organizacyjny. Wielicki klub zorganizował w tym roku w pierwszej połowie sierpnia II edycję międzynarodowego "SUMMER JUDO KING CAMP" w ośrodku Orle Gniazdo w Hucisku na jurze krakowsko-częstochowskiej.


Camp zorganizowany z dużym rozmachem przyciągnął ponad 100 zawodników z Polski i Słowacji. 400m2 tatami zlokalizowanych na 2 salach oraz boiska sportowe, korty tenisowe, trasy biegowe w zróżnicowanym terenie, sauna, basen i wiele innych atrakcji spowodowało, że jest to miejsce w którym SUMMER JUDO KING CAMP zagości na dłużej. Głównym trenerem prowadzącym był trener z Francji Pierre Neyra - (konsultant Słowackiego związku Judo) Przyjął zaproszenie również asystent trenera kadry narodowej seniorów trener Paweł Zagrodnik - Olimpijczyk z Londynu 2012r. Uczestnikami campu byli również aktualni Mistrzowie Europy w Kata Dominika Kincelová i Milan Rujak którzy wywalczyli tytuł w lipcu w Warszawie. Mistrzowie zaprezentowali swoje umiejętności młodszym kolegom z tatami i otrzymali ogromne brawa za mistrzowskie wykonanie katame-no-kata.

Podczas campu oprócz porannych rozruchów odbywały się 2 treningi na tatami (technika + randori) i oczywiście nie zabrakło również treningów siłowych. Znalazł się również czas na zabawę dla najmłodszych gry terenowe, kąpiele w basenie a nawet dyskotekę na zakończenie campu połączoną z grillowaniem i wiele innych atrakcji. Dzięki Pani Kasi, która opiekowała się najmłodszymi maluchami nawet 6 latki mogły uczestniczyć w Campie i zapewne na następnych edycjach też będą.

Na III edycję w przyszłym roku już teraz organizatorzy zapraszają również nowych adeptów wielickiego klubu JUDO.

W tym roku w związku z dużym zainteresowaniem i rozwojem klub UKS JUDO KING WIELICZKA ogłasza nabory do 2 grup początkujących 5 - 7 lat i 8 i starsze.

Judo King Wieliczka KING

SUMMER JUDO KING CAMP - zobacz zdjęcia


   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021