carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-06-06

SUPER rodzice SUPER nastolatków!


27 maja w wielickiej bibliotece odbyło się pierwsze z trzech planowanych spotkań w ramach cyklu SUPER rodzice SUPER nastolatków.


Warsztaty prowadzą wykwalifikowani i doświadczeni pedagodzy oraz psychologowie stowarzyszenia SIEMACHA, a adresowane są one do rodziców dzieci nastoletnich i mają na celu doskonalenie sztuki rodzicielstwa. Wiek nastoletni to wiek niezwykle trudny nie tylko dla rodziców czy też opiekunów, ale w szczególności dla samego nastolatka.


.......  Organizując tego typu warsztaty pragniemy pomóc budować wzajemne relacje rodzica z dzieckiem, czego pomocnym narzędziem mogą stać się cenne wskazówki i porady. Tematem przewodnim pierwszego spotkania były wszelkiego rodzaju współczesne zagrożenia typu internet, zaburzenia odżywiania, samookaleczenia i wiele innych, które mogą bardzo negatywnie odbić się na życiu młodego człowieka. Rodzice mieli okazję zasięgnąć fachowych porad oraz zastanowić się nad tym, jak mądrze rozmawiać ze swym dzieckiem, które lada chwila wkroczy w świat dorosłych.  

Biblioteka na Was czeka!

 

Kolejne spotkanie odbędzie się 10 czerwca 2014r. o godzinie 18:00 w budynku biblioteki (sala na poddaszu).

Serdecznie zapraszamy do udziału. Wszelkie pytania prosimy kierować do osób koordynujących warsztaty: Pauliny Wandas i Katarzyny Piątek tel. 012/270-30-75, 278-15-65 lub e-mail dzialdzieciecy@biblioteka.wieliczka.eu

Udział bezpłatny, prosimy o zapisy20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021