carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-01-11

Superbrands dla Kopalni Soli w Wieliczce


W kategorii miasta i regiony, jako jedna z najsilniejszych marek został wyróżniony Kraków. Natomiast Kopalnia Soli w Wieliczce otrzymała wyróżnienie w kategorii czas wolny - GLAM (galleries, libraries, archives, museums).

fot. materiały Superbrands

The Superbrands Ltd. Jest międzynarodową organizacją działającą obecnie w 87 krajach. Tytuły Superbrands przyznaje już od ponad 19 lat i są one sporym wyróżnieniem dla danej marki. W tym roku już ósmy raz zostały wyłonione najsilniejsze marki na naszym rodzimym rynku.


.......  Począwszy od 2005 roku, w Polsce odbyło się siedem edycji projektu Superbrands i cztery - Business Superbrands. Statuetki trafiły do ponad 200 marek biznesowych, powstało 7 edycji Albumu Superbrands. Tak, jak na całym świecie, projekt Superbrands w Polsce składa się z dwóch etapów: wyłonienia i nagrodzenia laureatów oraz Klubu Superbrands, obejmującego m.in.: publikację Albumu - kompendium wiedzy na temat sukcesów marketingowych laureatów - i uroczystą Galę, podczas której wręczane są statuetki Superbrands. Wyłącznym przedstawicielem Superbrands w Polsce jest agencja New Communications.  

Najatrakcyjniejsze miejsca w Małopolsce – Wieliczka na 3 miejscu

 

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022