.


leroymerlin

Opublikowano: 2021-01-14

Szczepienia przeciw COVID-19 w Uzdrowisku Kopalni Soli „Wieliczka”W Uzdrowisku Kopalni Soli „Wieliczka” będzie można zaszczepić się przeciw COVID-19. Zgodnie z ogólnopolskim harmonogramem 15 stycznia rusza rejestracja osób, które ukończyły 80 lat, zaś 22 stycznia tych, któreskończyły70. Szczepienia są bezpłatne i dobrowolne.


Na szczepienie można zapisać się na jeden z trzech sposobów:

• dzwoniąc na całodobową, bezpłatną infolinię 989 i ustalając termin oraz miejsce szczepienia. Do rejestracji potrzebne są numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego, na który przyjdzie SMS z potwierdzeniem wizyty na szczepienie,

• umawiając się bezpośrednio w wybranym punkcie szczepień, np. w Uzdrowisku. Kontakt do Uzdrowiska: 12 278 75 12 (od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00), szczepienia@kopalnia.pl, https://www.kopalnia.pl/uzdrowisko/szczepienia-przeciwko-covid-19-szczepimysie,

• bądź korzystając z e-Rejestracji dostępnej na pacjent.gov.pl (wymaga Profilu Zaufanego).

Szczepienie jest bezpieczne, a ostatecznej kwalifikacji dokona lekarz na podstawie przeprowadzonego badania oraz wywiadu medycznego.

W najbliższym czasie przeciw COVID-19 w Uzdrowisku zaszczepią się seniorzy. Kto następny i kiedy? Harmonogram poszczególnych etapów wielkiego narodowego szczepienia oraz dla kolejnych grup pojawi się na www.gov.pl/szczepimysie. Serwis publikuje aktualne i szczegółowe informacje o Narodowym Programie Szczepień przeciw COVID-19, a także m.in. o samych szczepionkach i ich działaniu.

Szczepienia przeciw COVID-19 w Uzdrowisku Kopalni Soli „Wieliczka” - zobacz zdjęcia   

Noc Bibliotek 2020  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na Noc Bibliotek 2020. Tegoroczna, VI już edycja Nocy Bibliotek, odbędzie się pod hasłem „Klimat na czytanie”.
Noc Bibliotek 2020
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Już 9 października (piątek) o godzinie 19:00 zapraszamy serdecznie do sali kinowej Wielickiej Mediateki na spotkanie autorskie z niezależnymi reporterami Mają i Szymonem pt.: „Nasza droga do klimatu”.
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek