hyundai


.


leroymerlin

mazda


Szkoła Podstawowa nr 3 będzie rozbudowana. Dziś podpisano umowę z wykonawcą.Dziś w wielickim Magistracie podpisano umowę ze zwycięzcą przetargu na rozbudowę Szkoły Podstawowej nr 3 w Wieliczce. Umowę z wykonawcą tej inwestycji podpisał dziś po południu burmistrz Wieliczki Artur Kozioł. Podczas tego spotkania obecni byli również zastępcy burmistrza Wieliczki Agnieszka Szczepaniak i Piotr Krupa, skarbnik gminy Krzysztof Pakuła, dyrektor Wydziału Inwestycji Jolanta Sobol oraz przedstawiciel wykonawcy Tomasz Adamczyk.


Inwestycja polega na zaprojektowaniu i wykonaniu robot budowlanych w zakresie inwestycji pn.:” Rozbudowa budynku szkoły podstawowej nr 3 w Wieliczce oraz instalacji wewnętrznych elektrycznych i sanitarnych wraz z rozbudową i przebudową kolidujących z inwestycją instalacji zewnętrznych i przyłączy oraz zagospodarowaniem i ukształtowaniem terenu na działce nr 569 obr.1 w Wieliczce.

Głównym celem projektowanej inwestycji jest:

- rozbudowa budynku szkoły podstawowej nr 3 w Wieliczce, która polega na dobudowie do głównego budynku od strony wejściowej frontowej, północnej segmentu dydaktycznego o wysokości 3-ch kondygnacji nadziemnych wraz z piwnicami. Projektowana rozbudowa pozwoli na uzyskanie 8 pomieszczeń dydaktycznych na trzech kondygnacjach w poziomie piwnicy dodatkowej powierzchni szatni, holu wejściowego, pomieszczeń sanitarnych w tym toalet dla niepełnosprawnych,

- budowa windy wewnętrznej w budynku szkoły dla osób niepełnosprawnych,

- modernizacja parkingu dla samochodów osobowych,

- przebudowa kolidujących z inwestycją instalacji zewnętrznych oraz przyłączy.

Wartość inwestycji to 4 869 736,84 zł. Termin zakończenia prac to 30 grudnia 2022 roku.


Szkoła Podstawowa nr 3 będzie rozbudowana. Dziś podpisano umowę z wykonawcą. - zobacz zdjęcia


   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021