.
Opublikowano: 2019-09-27

Szkoła Podstawowa nr 3 w Wieliczce laureatem konkursu #OSEWyzwanie. Szkoła otrzyma mobilną pracownię multimedialną.Konkurs został zorganizowany przez NASK i Ministerstwo Cyfryzacji przy współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Komisja Konkursowa Ogólnopolskiego Konkursu #OSEWyzwanie dokonała rozstrzygnięcia i przyznała nagrody. Do udziału w konkursie zgłosiło się 1606 szkół z całej Polski.


Lista laureatów została opublikowana 20 września br. Wśród nich znalazła się Szkoła Podstawowa nr 3 w Wieliczce jako jedyna z całego powiatu wielickiego. Wielicka „trójka” jeszcze w tym roku szkolnym otrzyma mobilną pracownię multimedialną czyli przenośną szafę z punktem dostępowym do Internetu w której znajduje się 16 laptopów. Koordynatorami konkursu byli: Beata Depta oaz Artur Kokoszka.   

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022