.


leroy merlin


Opublikowano: 2020-11-19

Szkoła Podstawowa nr 4 w Wieliczce bierze udział w konkursie Empiku. Pomóżmy im wygrać tysiąc książek!Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. E. J. Jerzmanowskiego w Wieliczce ma szanse wygrać w konkursie Empiku 1000 książek o wartości 25 tys. zł, które zostaną udostępnione uczniom szkolnej biblioteki.


W poprzedniej edycji konkursu Empiku - „Tysiąc powodów by czytać”, udało się zdobyć główną nagrodę jednej z wielickich placówek edukacyjnych, mowa tutaj o Szkole Podstawowej nr 1. Biblioteka tej szkoły została wzbogacona o tysiąc nowych książek, które przyjechały do Wieliczki „empikową ciężarówką”.

W tegorocznej edycji tego ogólnopolskiego konkursu również jest szansa na to, aby jedna z wielickich podstawówek zdobyła główną nagrodę. Obecnie szkoła SP4 z Wieliczki znajduje się na 7 miejscu, aby zdobyć książki dla swoich uczniów wystarczy być w pierwszej piątce, a więc brakuje bardzo niewiele. Głosowanie rozpoczęło się na początku listopada, a zakończy 2 grudnia o godzinie 23:59. Jak można pomóc? Wystarczy codziennie poświęcić kilkanaście sekund, aby oddać swój głos na szkołę z Wieliczki. Głosowanie nic nie kosztuje, aby móc oddać głos, musimy w swoim telefonie zainstalować bezpłatną aplikację mobilną empiku.

Na stronie konkursowej można na bieżąco sprawdzać wyniki oraz pobrać potrzebną aplikację - https://www.empik.com/biblioteki/   

Noc Bibliotek 2020  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na Noc Bibliotek 2020. Tegoroczna, VI już edycja Nocy Bibliotek, odbędzie się pod hasłem „Klimat na czytanie”.
Noc Bibliotek 2020
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Już 9 października (piątek) o godzinie 19:00 zapraszamy serdecznie do sali kinowej Wielickiej Mediateki na spotkanie autorskie z niezależnymi reporterami Mają i Szymonem pt.: „Nasza droga do klimatu”.
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek