hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2020-11-19

Szkoła Podstawowa nr 4 w Wieliczce bierze udział w konkursie Empiku. Pomóżmy im wygrać tysiąc książek!Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 im. E. J. Jerzmanowskiego w Wieliczce ma szanse wygrać w konkursie Empiku 1000 książek o wartości 25 tys. zł, które zostaną udostępnione uczniom szkolnej biblioteki.


W poprzedniej edycji konkursu Empiku - „Tysiąc powodów by czytać”, udało się zdobyć główną nagrodę jednej z wielickich placówek edukacyjnych, mowa tutaj o Szkole Podstawowej nr 1. Biblioteka tej szkoły została wzbogacona o tysiąc nowych książek, które przyjechały do Wieliczki „empikową ciężarówką”.

W tegorocznej edycji tego ogólnopolskiego konkursu również jest szansa na to, aby jedna z wielickich podstawówek zdobyła główną nagrodę. Obecnie szkoła SP4 z Wieliczki znajduje się na 7 miejscu, aby zdobyć książki dla swoich uczniów wystarczy być w pierwszej piątce, a więc brakuje bardzo niewiele. Głosowanie rozpoczęło się na początku listopada, a zakończy 2 grudnia o godzinie 23:59. Jak można pomóc? Wystarczy codziennie poświęcić kilkanaście sekund, aby oddać swój głos na szkołę z Wieliczki. Głosowanie nic nie kosztuje, aby móc oddać głos, musimy w swoim telefonie zainstalować bezpłatną aplikację mobilną empiku.

Na stronie konkursowej można na bieżąco sprawdzać wyniki oraz pobrać potrzebną aplikację - https://www.empik.com/biblioteki/   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka