carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-10-16

Szkoła Podstawowa w Sierczy – Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2014-2019


Początkiem maja br. w Szkole Podstawowej w Sierczy został przeprowadzony przez policjantki z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, audyt w ramach Projektu Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa (ZPB).

 
Szkoła ubiegała się o przedłużenie certyfikatu, który otrzymała dwa lata temu.

Podczas audytu omówiono najważniejsze kwestie związane z realizacją Zintegrowanego Planu Działań, którego głównym celem jest podniesienie bezpieczeństwa dzieci w szkole i jej okolicy. Przeprowadzono również wizję lokalną budynku szkoły oraz terenu wokół niej. Dzięki podejmowanym działaniom poziom bezpieczeństwa w szkole i jej okolicy uległ poprawie. Wdrożone działania, podejmowane inicjatywy zostały pozytywnie ocenione przez komisję weryfikacyjną.

We wtorek 14 października  Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wieliczce mł. insp. Piotr Krzewski przekazał na ręce wicedyrektor szkoły Pani Małgorzacie Jarosz-Barwińskiej przedłużenie Certyfikatu „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo” za inicjatywy i działania w ramach Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa. Ważność certyfikatu została przedłużona do roku 2019.

Komendant złożył całemu gronu pedagogicznemu serdeczne życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Szkoła Podstawowa w Sierczy – Szkoła Promująca Bezpieczeństwo Edycja 2014-2019 - zobacz zdjęcia