hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2015-04-03

Tablety dla biblioteki!


Miło jest nam poinformować, że nasza biblioteka znalazła się w gronie 318 bibliotek publicznych w Polsce, spośród 651 które zgłosiły się do konkursu, w ramach którego biblioteki mogły otrzymać od 3-6 tabletów Apple iPad Air. Wielicka biblioteka otrzymała 6 tabletów. Ogólnopolski konkurs w ramach projektu „Tablety w Twojej Bibliotece” prowadzi Programu Rozwoju Bibliotek.

 
Idąc z duchem czasu zmieniamy się dla was i poszerzamy swoją ofertę o nowe i atrakcyjne usługi. Jednymi z nich będą zajęcia warsztatowe oparte na tabletach. Będziemy uczyć, jak korzystać z tabletów, tworzyć multimedialne treści i dzielić się nimi z innymi. Zajęcia te będą przeznaczone dla wszystkich użytkowników biblioteki, od najmłodszych po seniorów.

Na tabletach można przeglądać strony internetowe, oglądać filmy, grać w gry, edytować zdjęcia, robić zakupy online. Tablety są łatwe w użyciu, dają natychmiastowy dostęp do wszystkich swoich funkcji i zainstalowanych programów, pozwalają na wygodne czytanie obszernych treści, a nawet całych książek. Zawierają także rozmaite aplikacje edukacyjne, na przykład do nauki języków obcych, rysowania czy projektowania. Tego wszystkiego już niedługo nauczycie się w bibliotece. Szczegóły wkrótce!

[PP


20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021