hyundai


.mazda

Opublikowano: 2022-05-06

TIR jechał przez łąki w Brzegach, utknął przed mostkiem – tak kierowcę prowadziła nawigacjaDziś, tj. 6 maja około godziny 18:20 w miejscowości Brzegi kierowca, który prowadził TIRa z Mołdawii jechał w kierunku magazynów w Wielickiej Strefie Aktywności Gospodarczej nie drogą, tylko po trawie - łąkami.


Kierowca tak jak prowadziła go nawigacja utknął przed mostkiem, który okazał się zbyt mały i prawdopodobnie nie utrzymałby ciężaru pojazdu. Obecnie na miejsce skierowano straż pożarną.

TIR jechał przez łąki w Brzegach, utknął przed mostkiem – tak kierowcę prowadziła nawigacja - zobacz zdjęcia


   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021