hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2018-06-18

Tomaszkowice. Włamał się do domu znajomego i ukradł pieniądze.Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Gdowie zatrzymali 31-letniego mężczyznę podejrzanego o włamanie do domu w Tomaszkowicach i kradzież 3 tysięcy złotych. Jak się okazało włamywacz był... znajomym właściciela domu.


Włamanie miało miejsce w jednym z domów w miejscowości Tomaszkowice. Na miejscu, policjanci ustalili, że nieznany sprawca pod nieobecność właściciela, wyłamał zamek w drzwiach wejściowych dostał się do środka, skąd skradł 3.000 zł. Funkcjonariusze podjęli czynności, które doprowadziły do zatrzymania sprawcy włamania. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec tej samej miejscowości. Mężczyzna był znajomym właściciela domu.

Policjanci szybko ustalili, kto stoi za włamaniem. 31-latek w chwili zatrzymania przez policję miał 3,2 promila alkoholu w organizmie, ponadto w takim stanie prowadził motorower. Policja odzyskała część skradzionych przez niego pieniędzy. W wyniku przeszukania pomieszczeń użytkowanych przez zatrzymanego odzyskano 2.490 zł. Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu, został przesłuchany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Przyznał się do zarzucanego mu czynu.

KPP Wieliczka   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka