hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2015-09-29

Trasa autobusu R1 wydłużona do Grajowa


Od 1 października trasa autobusu R1 nie zakończy się w Raciborsku. Autobus pojedzie dalej. Trasa została wydłużona o 2 000 m i dodano dwa przystanki: RACIBORSKO V i GRAJÓW VIII.

 
Pomimo kończenia kursu przez autobus R1 na przystanku GRAJÓW VIII nie ulega zmianie nazwa linii "R1". Zmiana dotyczy wszystkich dni: powszedniego, soboty, niedzieli i świąt. W soboty i niedziele (jak dotychczas) B1 i R1 obsługuje jeden autobus wykonujący naprzemiennie kursy na obydwu liniach.


20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021