.


leroymerlin


media expert
Opublikowano: 2020-02-20

Trasa Górnicza za połowę cenyNa horyzoncie wiosna, a wraz z nią „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”. Kopalnia Soli „Wieliczka” po raz kolejny włącza się w tę ogólnopolską akcję i w dniach 20-22 marca zaprasza na zwiedzanie Trasy Górniczej w cenie obniżonej o połowę. Promocyjne bilety w sprzedaży już od 27 lutego.


Wejściówki będzie można nabyć online (ebilety.kopalnia.pl), w przedsprzedaży w Biurze Sprzedaży kopalni przy ul. Wiślnej 12 a albo na miejscu, w kasie w nadszybiu szybu Regis. Trasę Górniczą mogą zwiedzać dzieci, które ukończyły 10. rok życia.

Wędrówka Trasą Górniczą daje przedsmak podziemnego fachu. Śmiałkowie krok za krokiem uczą się kopalni, poznają sekrety dawnych i współczesnych górników. Pod okiem doświadczonego przewodnika-przodowego wykonują zadania, dzięki którym lepiej rozumieją zabytkowe wielickie podziemia.

Szczegółowy cennik oraz zasady zwiedzania na www.kopalnia.pl


Trasa Górnicza za połowę ceny - zobacz zdjęcia   35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022