.


Opublikowano: 2017-03-19

Trasy przejazdu Rajdu Memoriału J. Kuliga i M. Bublewicza 2017 - zobacz mapyPlatinum Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2017 rozpocznie się już za niespełna dwa tygodnie. Znamy już trasy przejazdu tegorocznego rajdu. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas mapami.


Platinum Rajd Memoriał Kuliga i Bublewicza 2017 rozpocznie się 1 kwietnia. Tego dnia zostaną rozegrane cztery odcinki specjalne. Dwa w Brzegach oraz dwa wieczorem w centrum Wieliczki. Natomiast niedzielny etap to trzy przejazdy w Brzegach na nieco zmienionej trasie, zostanie wydłużona. Rajd Memoriał otworzy również kalendarz Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

WieliczkaCity.pl specjalnie dla swoich czytelników i wszystkich fanów rajdów, którzy wybierają się do Wieliczki na Platinum Rajd Memoriał J. Kuliga i M. Bublewicza przygotowała szczegółowe mapki wszystkich trzech tras. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi mapami na których znajdziecie wszelkie niezbędne dla kibiców informacje.


Trasy przejazdu Platinum Rajd Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza 2017 - mapy

 
 Rajd Memoriał Kuliga Brzegi mapa Rajd Memoriał Kuliga Wieliczka mapa  Rajd Memoriał Wieliczka Brzegi 2 mapa 
 Trasa OS Brzegi
(sobota 1 kwietnia)
 Trasa OS Wieliczka Rynek
(sobota 1 kwietnia)
  Trasa OS Brzegi Jeziora
(niedziela 2 kwietnia)
        

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022