hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2017-01-04

Trwa ewakuacja Szkoły Podstawowej nr 4 w WieliczceDziś przed południem ewakuowano uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Wieliczce przy ulicy Krzyszkowickiej.


Uczniowie musieli opuścić budynek szkoły ponieważ koparka pracująca w pobliżu uszkodziła rurę z gazem. W szkole wykryto duże stężenie gazu i zarządzono ewakuację. W tej chwili na miejscu są odpowiednie służby i trwają czynności. W sumie ze szkoły ewakuowana około 400 dzieci. Obecnie przeszły one do kościoła pod wezwaniem św. Pawła Apostoła przy ulicy Jaśminowej.

--- AKTUALIZACJA 04.01, godz. 15:15 ---

Na miejscu pracowały służby: policja, straż pożarna, technicy i gazowania. Czynności na miejscu awarii zostały zakończone, uszkodzona rura została zabezpieczona - gaz już się nie ulatnia.   20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021