.mediaexpert

Opublikowano: 2022-08-02

Trwa rozbudowa ośrodka zdrowia w WieliczceOd kilku tygodni trwa rozbudowa wielickiego ośrodka zdrowia w centrum miasta. Prace nabierają tempa, wylano już fundamenty, a obecnie trwają przygotowania do postawienia stalowej konstrukcji modułowej.


Oprócz tego prowadzone są prace związane z zagospodarowaniem pobliskiego terenu. Przebudowane zostaną zarówno dojazdy jak i dojścia do placówki. Przebudowane zostaną również parkingi tak, aby dostosować je do nowego budynku, który wkrótce zostanie wybudowany. W ramach prowadzonej inwestycji powstanie nowy układ drogowy z drogą pożarową oraz 55 miejscami parkingowymi. Prace mają zakończyć się do końca bieżącego 2022 roku.


   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021