.
Opublikowano: 2017-03-16

Trzy Audi Quattro na Motul HRSMP w Wieliczce Otwierająca pierwszy sezon Motul Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 1. Runda w Wieliczce zapowiada się wyjątkowo ciekawie.


Wygląda na to, że przed nami prawdziwy festiwal historii sportu rajdowego w którym udział wezmą wręcz kultowe samochody rajdowe z czterdziestoletniej historii zarówno WRC jak i Polskich Rajdów od lat 60-tych do lat 90-tych. Wszystko wskazuje na to, że frekwencja będzie wyjątkowo duża, na tyle, że organizatorzy już teraz przygotowują warianty, które pozwolą zmieścić więcej niż 25 samochodów, na jakie trasa została przygotowana. Fani rajdów zapewne najbardziej będą chcieli obejrzeć rywalizację pomiędzy trzema zgłoszonymi do cyklu rocznego załogami, które pojadą Audi Quattro. Samochód ten wręcz zrewolucjonizował rajdy, a kto okaże się najlepszy, kto najlepiej go poprowadzi i stanie na podium? Dowiemy się podczas zbliżającej się już wielkimi krokami rajdowej rywalizacji w Wieliczce.   

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022