carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2013-12-23

Trzy osoby ranne w wypadku na A-4 w Kłaju


Wczoraj w nocy /22.12.13r./ około godz. 1:00 w Kłaju na autostradzie A-4 kierujący oplem jadąc prawym pasem w kierunku Katowic prawdopodobnie nie zachował bezpiecznego odstępu od jadącego przed nim tira i najechał na jego tył.

fot. archiwum WieliczkaCity.pl

Ranne zostały trzy osoby – pasażerowie opla w wieku 55, 41 i 26 lat. Z obrażeniami ciała zostali zabrani do szpitala. Pozostałym trzem osobom podróżującym oplem oraz kierowcy /38 lat/ nic się nie stało. Żadnych obrażeń nie odniósł także 46-letni kierujący tirem. Obaj kierujący byli trzeźwi. Okoliczności i przyczyny wypadku bada policja.


.......  Jeszcze nie tak dawno, bo w połowie listopada również w Kłaju doszło do innego zdarzenia. Pijany kierowca na widok radiowozu zamiast zatrzymać się, przyspieszył i zaczął uciekać. Po przejechaniu kilkuset metrów, zostawił samochód i uciekał pieszo. Natychmiast został zatrzymany. Po przebadaniu na zawartość alkoholu okazało się, że 57-latek miał trzy promile alkoholu. Posiadał także sądowy zakaz prowadzenia pojazdów aż do 2017 roku.  

Wypadek w Biskupicach - bus potrącił 12-letniego chłopca

 

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka