hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-04-14

Trzy samochody zderzyły się w TomaszkowicachDziś około godziny 15:30 na drodze wojewódzkiej 966 w miejscowości Tomaszkowice doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych.


Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji kierujący samochodem osobowym marki Ford jadąc drogą 966 od Wieliczki w kierunku Gdowa nie zachował ostrożności i uderzył w tył znajdującego się przed nim Volkswagena, który z kolei w wyniku uderzenia najechał na tył Chevroleta. Na miejsce zdarzenia oprócz JRG Wieliczka, OSP Biskupice i policji została zadysponowana również karetka pogotowia ponieważ kobieta jadąca VW doznała urazu głowy. Po przebadaniu przez Zespół Ratownictwa Medycznego okazało się, że uraz nie jest poważny, kobieta nie wymagała hospitalizacji. Kierujący Fordem został ukarany mandatem. Zdarzenie to spowodowało znaczne utrudnienia w ruchu drogowym, szczególnie w kierunku miejscowości Gdów. Wprowadzono także ruch wahadłowy na czas prowadzonych działań.


   
likwidacja szkod komunikacyjnychRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka