carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-08-21

TWOJE MIASTO W RMF FM i TVP INFO - jutro Wieliczka


Już jutro, w sobotę od godz. 6.00 do 12.00 zapraszamy na wielicki Rynek Górny. Do naszego miasta zawita wielka akcja radiowo-telewizyjna Twoje Miasto w RMF FM i TVP Info.


Z tej okazji zostało przygotowanych  mnóstwo atrakcji – degustacje, wymiankę książek, gry i zabawy dla dzieci, malowanie buzi, rzeźbienie w soli, a dla amatorów aktywnego wypoczynku prawdziwa gratka – rowery do wygrania. Bądźcie z nami od samego rana! Świetna zabawa gwarantowana !20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021