carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-11-13

Uczniowie SP w Sierczy na Stadionie Narodowym w Warszawie


W sobotę 25 października 2014 r uczniowie kl. III Szkoły Podstawowej w Sierczy odebrali nagrody za zajęcie II miejsca w ogólnopolskim konkursie „Zdrowo jem, więcej wiem”.

 
Organizator konkursu Bank Ochrony Środowiska zaprosił wszystkich laureatów na Stadion Narodowy w Warszawie, aby tam wręczyć nagrody w czasie Rodzinnego Pikniku „OdWAŻ SIĘ być zdrowym na NARODOWYM”.

Wielkim przeżyciem dla trzecioklasistów było także, a może przede wszystkim - zaproszenie ich przez Fundację BOŚ, aby wspólnie z drugoklasistami zaprezentowali na Stadionie Narodowym spektakl pt.: „Zdrowy Czerwony Kapturek”.

Sercem imprezy była Galeria Stadionu, na której można było aktywnie spędzić czas korzystając z różnorodnych urządzeń i gier lub wziąć udział w warsztatach, pokazach, a także obejrzeć występy laureatów konkursu „Zdrowo jem, więcej wiem”. Warto odnotować, że ten bogaty we wrażenia wyjazd był możliwy dzięki wsparciu Rodziców, Pani Dyrektor oraz władz Gminy.

wychowawca kl. III
Iwona Sampolska


Uczniowie SP w Sierczy na Stadionie Narodowym w Warszawie - zobacz zdjęcia

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022