.Opublikowano: 2020-08-21

Ukradł kilkadziesiąt biletów do parku rozrywki o wartości ponad 6 tys. złPolicjanci Komisariatu Policji w Niepołomicach zatrzymali pracownika jednej z firm znajdującej się na terenie gminy, który ukradł bilety do jednego z parków rozrywki. Wejściówkami podzielił się z kolegą z pracy oraz żoną.


18 sierpnia 2020 roku, funkcjonariusze Komisariatu Policji w Niepołomicach udali się do jednej z firm znajdującej się na terenie gminy Niepołomice, gdzie pod koniec czerwca br. zostało skradzione blisko 60 sztuk biletów wejściowych do jednego z parków rozrywki, o wartości ponad 6 tys zł.Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego o kradzież, a także zabezpieczyli monitoring znajdujący się w budynku firmy. W trakcie czynności policjanci ustalili, iż sprawca - 40-letni mieszkaniec powiatu wielickiego, podzielił się łupem z kolegą z pracy oraz jego 32-letnią żoną. Poinformował ich także w jaki sposób wszedł w posiadanie biletów. 40-letniemu mężczyźnie już przedstawiono zarzut kradzieży. Kolega sprawcy, jak również jego żona, usłyszeli zarzut paserstwa umyślnego. Wszystkie osoby przyznały się do popełnionych przestępstw, za które grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Wieliczka   Noc Bibliotek 2020  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na Noc Bibliotek 2020. Tegoroczna, VI już edycja Nocy Bibliotek, odbędzie się pod hasłem „Klimat na czytanie”.
Noc Bibliotek 2020
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Już 9 października (piątek) o godzinie 19:00 zapraszamy serdecznie do sali kinowej Wielickiej Mediateki na spotkanie autorskie z niezależnymi reporterami Mają i Szymonem pt.: „Nasza droga do klimatu”.
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek