carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-08-19

Ukradli quada w Chorągwicy – apel o pomoc w odnalezieniu pojazdu


W nocy z piątku na sobotę (tj. 15/16.08.2014r.), w Chorągwicy skradziono quada z posesji jednego z domów. Złodzieje rozcięli siatkę ogrodzeniową na tyłach domu i wytoczyli pojazd w kierunku lasku i nowej przepompowni kanalizacyjne.


Tam prawdopodobnie quad został zabrany przez inny samochód (dostawczy lub traktor), który czekał przy asfaltowej drodze – relacjonuje poszkodowana.

Apel o pomoc w odzyskaniu quada:

Prosimy o kontakt wszystkie osoby, które mogą przybliżyć nas do odzyskania naszej własności. Poniżej opis techniczny pojazdu: Quad SUZUKI LT-V700F (kolor ciemno zielony) rok produkcji: 2004 pojemność 700 cm3 W quadzie była zamontowana wyciągarka oraz mocowanie do pługu. Charakterystyczny element to plastikowa niebieska osłona filtru powietrza zamontowana przed siedzeniem, QUAD NIE JEST DOPUSZCZONY DO RUCHU DROGOWEGO, nie miał tablic rejestracyjnych, używany był tylko do odśnieżania posesji. Dla osoby, która pomoże odnaleźć sprawców lub wskaże miejsce przechowywania naszego quada przewidujemy NAGRODĘ PIENIĘŻNĄ. Bardzo prosimy o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc Sąsiedzi z Chorągwicy +48 888 178 881


Ukradli quada w Chorągwicy – apel o pomoc w odnalezieniu pojazdu - zobacz zdjęcia