.

Opublikowano: 2015-07-21

Ukradli wędki


Policjanci Komisariatu w Gdowie zatrzymali osoby, które w dniu 8 lipca 2015 roku dokonały kradzieży wędek.

fot. KPP Wieliczka

Dyżurny Komisariatu Policji w Gdowie został zawiadomiony prze właściciela sklepu wędkarskiego z Marszowic o tym, że nieznane mu osoby dokonały kradzieży kilkunastu wędek o łącznej wartości powyżej 2000 złotych. W toku podjętych czynności ustalono tożsamość sprawców. Okazało się, że sprawcy to mieszkańcy Bochni w wieku 24 lat. Łącznie zatrzymano trzy osoby. Podczas wykonanych przeszukań pomieszczeń zajmowanych przez sprawców policjanci ujawnili 14 sztuk wędek pochodzących ze sklepu w Marszowicach. Dwie osoby usłyszały zarzut kradzieży i usiłowania kradzieży działając wspólnie i w porozumieniu. Podejrzani przyznali się do zarzucanych im czynów. Dobrowolnie poddali się karze.Noc Bibliotek 2020  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na Noc Bibliotek 2020. Tegoroczna, VI już edycja Nocy Bibliotek, odbędzie się pod hasłem „Klimat na czytanie”.
Noc Bibliotek 2020
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Już 9 października (piątek) o godzinie 19:00 zapraszamy serdecznie do sali kinowej Wielickiej Mediateki na spotkanie autorskie z niezależnymi reporterami Mają i Szymonem pt.: „Nasza droga do klimatu”.
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek