hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2019-05-02

Ul. Kościuszki będzie zamkniętaZarząd Dróg Powiatowych w Wieliczce informuje, że od najbliższego poniedziałku odcinek ulicy Kościuszki zostanie wyłączony z ruchu na kilka dni.


W dniach 6 – 9 maja zostanie zamknięty odcinek ulicy Kościuszki w Wieliczce od skrzyżowania z ul. Sadową (rondo przy Intermarche) do skrzyżowania z ul. Jedynaka (przed Solnym Miastem). W tych dniach zaplanowano remont nawierzchni jak frezowanie, wykonanie warstwy wzmacniającej z siatki stalowej, roboty bitumiczne - wykonanie warstwy ścieralnej. Na czas wykonywanych prac wyznaczono objazd ulicami: T. Kościuszki , ul. Edmunda Dembowskiego, ul. Jana Matejki, ul. Janińska. Jednocześnie ZDP w Wieliczce informuje, że rozpoczęcie robót uzależnione jest od pogody i może ulec zmianie. Kliknij, aby zobaczyć schemat objazdu.   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka