carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-08-23

Ul. Powstania Warszawskiego już otwarta! Na Goliana znów utrudnienia


Ostatnie zapowiedzi na temat zakończenia prac na ul. Powstania Warszawskiego podczas tego weekendu okazały się być wreszcie prawdziwe. Wczoraj została położona warstwa ścieralna asfaltu, a dziś ulica jest już całkowicie przejezdna i ruch odbywa się już na niej normalnie.

fot. WieliczkaCity.pl

Chciałoby się napisać, że przez centrum miasta można wreszcie przejechać bez przeszkód, ale jednak tak wcale nie jest. Utrudnienia pojawiły się znów na ulicy Goliana. Po raz kolejny został tam zerwany asfalt. Trwają tam prace m.in. przy studzienkach, prawdopodobnie jest to próba uratowania tej ulicy i domów okolicznych domów przed kolejnym zalaniem. W związku z tym, znów w centrum miasta lekko zmieniła nam się organizacja ruchu, w ulicę Goliana nie skręcimy z ulicy Powstania Warszawskiego.

Ul. Powstania Warszawskiego już otwarta! Na Goliana znów utrudnienia - zobacz zdjęcia

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022