.


Opublikowano: 2017-02-21

Ulgi i odliczenia w podatku dochodowym. Ulgi w spłacie zobowiązań. Bezpłatne szkolenie już w piątek.Naczelnik Urzędu Skarbowego w Wieliczce oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce zapraszają wszystkich zainteresowanych na bezpłatne szkolenie: Ulgi i odliczenia w podatku dochodowym za rok 2016 oraz ulgi w spłacie zobowiązań podatkowych /odroczenie, umorzenie, rozłożenie na raty/.


Szkolenie odbędzie się w dniu 24 lutego 2017 r., o godzinie 11:00 w Sali na poddaszu, poprowadzą je pracownicy Urzędu Skarbowego w Wieliczce.

Program szkolenia:
• Wspólne rozliczenie małżonków,
• Preferencyjne rozliczenie osoby samotnie wychowującej dzieci
• Ulga prorodzinna
• Ulga rehabilitacyjna /min. odliczenia za leki, sprzęt rehabilitacyjny, turnusy rehabilitacyjne, używanie samochodu osobowego /
• Informacje niezbędne przy rozpatrywaniu wniosku o ulgi w spłacie zobowiązań podatkowych udzielane na podstawie art.67 a ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. Ordynacja podatkowa dla osób fizycznych i przedsiębiorców

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH
WSTĘP WOLNY !   

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022