carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2016-03-18

Urodzinowy koncert Renaty Przemyk - relacja


10 marca w auli Kampusu Wielickiego odbył się urodzinowy koncert Renaty Przemyk, której na scenie wyjątkowo towarzyszyli Czesław Mozil oraz wokalistka Natalia Grosiak. 

fot. CKiT / Justyna Rogalska

Niespodzianką dla solenizantki był ogromny tort z napisem „Babę zesłał Bóg”, który pojawił się na scenie pod koniec koncertu oraz zaśpiewane przez publiczność „Sto lat”. Serdeczne życzenia urodzinowe i kwiaty artystce od lat związanej z Wieliczką wręczyli wiceburmistrz Rafał Ślęczka, dyrektor Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce Agnieszka Szczepaniak oraz prezes Powiatowego Parku Rozwoju Michał Roehlich, a po koncercie również fani piosenkarki, z którymi pozowała do pamiątkowych zdjęć i rozdawała autografy.Organizatorami koncertu byli Centrum Kultury i Turystki oraz Kampus Wielicki, a partnerem wydarzenia - Hotel Salin.

CKIT

Urodzinowy koncert Renaty Przemyk - relacja - zobacz zdjęcia

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022