carrefour








.



leroymerlin



Opublikowano: 2014-11-25

Urodziny "Tablet-ki" - nowy numer już w sieci!


Multimedialne czasopismo dla młodzieży powstające w wielickiej bibliotece ma już rok. Zapraszamy do lektury kolejnego - piątego już numeru pisma.

 
Rok temu grupa nastolatek ciekawych blasków i cieni sztuki dziennikarskiej spotkało się na warsztatach Multimedialna Akcja Młodzieżowa organizowanych przez Fundację Nowe Media. Podczas dwóch spotkań z panią Magdaleną Siemion - trenerką z Fundacji, uczestniczki poznawały tajniki pracy dziennikarskiej i tworzyły kształt pierwszego numeru "Tablet-ki". Potem jeszcze tylko obróbka graficzna i gotowe! Czasopismo wydane! A potem... kolejny numer i następny... i tak "Tablet-ka" ma już rok, a redakcja nadal prężnie działa i ma jeszcze więcej pomysłów i chęci do pracy. 

Ania, dwie Angeliki, Kasia i Agnieszka - to główny trzon redakcji, który spotyka się co miesiąc i nieustannie pracuje on-line nad kolejnymi numerami. Serdecznie dziękujemy za "Tablet-ki" i dzielenie z nami swoich pasji zarówno im, jak i wszystkim tym, którzy włączali się w tworzenie poszczególnych numerów.

[KP]

Przed Wami już piąty - jubileuszowe wydanie "Tablet-ki". Tekst dostępny na stronie: http://redakcja.mam.media.pl/paper/preview/tabletka/14/11/5/

Chcecie zobaczyć archiwalne numery "Tablet-ki" - zajrzyjcie tutaj http://www.biblioteka.wieliczka.eu/pl/85586/0/Tablet-ka.html







20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021