carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2016-03-24

Utrudnienia związane z X Memoriałem - zobacz które ulice i w jakich godzinach będą zamknięte.


Miasto i Gmina Wieliczka, Starostwo Powiatowe wraz z Automobilklubem Krakowskim uprzejmie informują, iż w dniach 1-3 kwietnia 2016 r. na terenie miasta i gminy Wieliczka odbędzie impreza samochodowa pod nazwą „Jubileuszowy X Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza”.

fot. WieliczkaCity.pl

W dniu 2 kwietnia (sobota) odcinek specjalny „Brzegi – Campus Misericordiae” Memoriału zostanie przeprowadzony na terenach Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej i w związku z tym w godzinach 7.00 – 15.00 nastąpi zamknięcie dla ruchu kołowego niżej wymienionych ulic i dróg:

- droga w kierunku miejscowości Brzegi od skrzyżowania ulic Kokotowska i Niedzielskich w Śledziejowicach (przy sklepie spożywczym „SZELĄG”) - dojazd tylko dla mieszkańców do posesji

- droga za wiaduktem w Kokotowie - „Kolonia” wzdłuż rzeki Zabawka w stronę Wielickiej Strefy Aktywności Gospodarczej – dojazd tylko dla mieszkańców do posesji

- dojazd do ronda Światowych Dni Młodzieży 2016 od strony Krakowa i miejscowości Brzegi – zamknięcie przy pętli autobusowej

W związku z w/w zmianami w ruchu drogowym w dniu 2 kwietnia br. na wyżej wymienionych drogach wprowadza się zakaz zatrzymywania się i postoju. Organizatorzy proszą o dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu oraz podporządkowanie się poleceniom Policji, Straży Miejskiej i Służb Porządkowych. Za utrudnienia przepraszamy !


W dniu 2 kwietnia br. (sobota) w Wieliczce godzinach 16:00-22:00 zamknięte dla ruchu kołowego będą następujące ulice:

ul. Powstania Warszawskiego
ul. Sikorskiego
ul. Zamkowa
Rynek Górny
ul. Kilińskiego
ul. Górsko
ul. Daniłowicza
ul. Batorego
ul. Seraf
ul. Limanowskiego na odcinku od ul. Słowackiego do ul. Boża Wola
ul. Plac Kościuszki
ul. Szpunara
ul. Klaśnieńska
ul. Dembowskiego
ul. Moniuszki
ul. Reymonta

W dniu 3 kwietnia br. (niedziela) w godzinach 6:00-16:00 nastąpi zamknięcie ruchu kołowego na następujących ulicach:

ul. Matejki na całej długości
al. Solidarności
ul. Kościuszki na całej długości
ul. Nowy Świat na części
ul. Jedynaka na części
ul. Janińska na całej długości
ul. Krótka na całej długości
ul. Stroma na całej długości
ul. Daniłowicza
ul. Klaśnieńska

W związku z w/w zmianami w ruchu drogowym w dniach 2-3 kwietnia br. na wyżej wymienionych ulicach wprowadza się zakaz zatrzymywania się i postoju. Organizatorzy proszą o dostosowanie się do zmienionej organizacji ruchu oraz podporządkowanie się poleceniom Policji, Straży Miejskiej i Służb Porządkowych. Za utrudnienia przepraszamy!

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022