carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-05-21

Uwaga - ul. Legionów wkrótce będzie dwukierunkowa


Wczoraj na ulicy Legionów w centrum Wieliczki pojawiły się znaki A-20 ostrzegające kierowców o wprowadzeniu w danym miejscu ruchu dwukierunkowego. Na chwilę obecną są one jeszcze owinięte taśmą, więc nie obowiązują.

fot. WieliczkaCity.pl

Jednak biorąc pod uwagę częstotliwość zmian na naszych ulicach, w każdej chwili może tam nastąpić zmiana w organizacji ruchu, dlatego należy zachować czujność. Swoją drogą znak ostrzegający o wprowadzeniu ruchu dwukierunkowego powinien być raczej ustawiony tuż przy wjeździe w ulice Legionów czyli na skrzyżowaniu Legionów – Goliana – Sienkiewicza, tymczasem jest kilkadziesiąt metrów dalej, a na skrzyżowaniu dalej jest znak informacyjny D-3, który informuje kierowców, że jest to droga jednokierunkowa.


.......  Zmiana organizacji ruchu w tym miejscu wynika z planowanego zamknięcia ulicy Powstania Warszawskiego, która już od jakiegoś czasu jest jednokierunkowa w związku budową w tym miejscu kanalizacji. Już w poniedziałek przez kilka godzin była ona zamknięta, co zdezorientowało nieco kierowców. Pisaliśmy o tym w tym miejscu.  

Fałszywa lekarka wyłudziła prawie 40 tys. złotych

 

Uwaga - ul. Legionów wkrótce będzie dwukierunkowa - zobacz zdjęcia

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka