hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-05-26

Uzdrowisko na krakowskich BłoniachUzdrowisko Kopalnia Soli „Wieliczka” wzięło udział w 9. Święcie Rodziny Krakowskiej. 23 maja na Błoniach można było porozmawiać z lekarzem specjalistą pediatrii i alergologii, a także doświadczonym fizjoterapeutą, który prezentował ćwiczenia oddechowe. Nie zabrakło też gier i zabaw ruchowych.


Podziemne Uzdrowisko przekonywało krakowian do troski o zdrowie i dobrą kondycję fizyczną. Zachęcało, by wolny czas spędzać aktywnie, na świeżym powietrzu. Organizatorzy tegorocznego Święta Rodziny Krakowskiej poświęcili wiele uwagi pożytecznym, zdrowym i ciekawym przedsięwzięciom: w sam raz dla całych rodzin. Pokazy, wykłady, prezentacje, charytatywne zbiórki na rzecz bezdomnych zwierząt czy mobilna wystawa przygotowana przez MOCAK – było w czym wybierać.


Uzdrowisko na krakowskich Błoniach - zobacz zdjęcia   


likwidacja szkod komunikacyjnych

mrowkaRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka