carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-03-05

V Przegląd Twórczości Młodzieży CK-art


Jubileuszowy V Przegląd Twórczości Młodzieży CK-art, odbędzie się w Centrum Kultury w Gdowie w dniach 17-21 marca 2014r. Patronat medialny nad tegoroczną, piątą już edycją Festiwalu, objęło Radio Plus.

fot. Materiały CK w Gdowie

Do udziału w Festiwalu Ck-art. corocznie zgłasza się ponad 500 młodych uczestników reprezentujących kilkanaście placówek oświatowych i kulturalnych z terenu powiatu min. wielickiego, krakowskiego, bocheńskiego. Podobnie jak w latach ubiegłych, celem V edycji CK-artu jest pobudzenie wrażliwości i aktywności artystycznej młodzieży z terenu powiatu wielickiego, prezentacja i popularyzacja jej dorobku artystycznego oraz inspirowanie młodych ludzi do poszukiwań form twórczej wypowiedzi.


.......  Duże zainteresowanie młodzieży projektem CK-art zaowocowało nawiązaniem współpracy ze Stowarzyszeniem Sztuki i Edukacji Artystycznej w Krakowie organizatorem Małopolskiego Festiwalu Form Tanecznych i Muzycznych ,,Talenty Małopolski”. W myśl wspólnych ustaleń tegoroczna edycja CK-art 2014 w kategoriach scenicznych będzie, podobnie jak roku ubiegłym, jest jednocześnie etapem powiatowym ,,Talentów Małopolski”  

Ilustrowana Muzyką Historia Rocka - Muse

 

Do udziału zapraszamy młodzież szkół gimnazjalnych i ponad gimnazjalnych wykazujących zainteresowania następującymi formami artystycznymi; malarstwo, fotografia, multimedia, rękodzieło, muzyka/ soliści, duety, zespoły wokalne, chóry, instrumentaliści/ zespoły rockowe, taniec, literatura.

Regulamin i karta zgłoszenia dostępna jest na stronie Centrum Kultury w Gdowie www.ckgdow.pl w zakładce CK-art. Do udziału można zgłaszać się indywidualnie lub poprzez placówki oświatowe czy kulturalne.

SZUKAMY KREATYWNYCH I PEŁNYCH POMYSŁÓW MŁODYCH LUDZI. DAJEMY KAZDEMU SZANSE POKAZANIA SWOICH MOŻLIWOŚC!

Informacje i pytania pod numerem telefonu (12) 251-43-67 wew.22 lub 24 lub 501-225-365
Termin zgłoszeń mija 7 marca br.


Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka