carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2011-01-29

W centrum miasta kolejne utrudnienie dla kierowców


Na ulicy Powstania Warszawskiego w centrum Wieliczki czeka na kierowców kolejna niemiła niespodzianka. Na jednym z pasów jezdni przy skrzyżowaniu ulic Powstania Warszawskiego, Goliana i Sikorskiego rozpoczęły się właśnie roboty drogowe.

Biorąc pod uwagę fakt, że fragment jednego z pasa został całkowicie wyłączony z ruchu owe roboty drogowe wprowadziły małe zamieszczanie w pobliżu tego skrzyżowania. Kierowcy jadący od ulicy Goliana nie mogą skręcić w lewo w ulicę Powstania Warszawskiego. Cierpliwość kierowców poruszających się po Wieliczce została w ostatnim czasie wystawiona na wielką próbę. Gdzie się bowiem nie ruszyć napotykamy na remonty, objazdy itp. utrudnienia w ruchu. Wieliczka przypomina coraz bardziej zakorkowany Kraków, gdzie szybki i bezstresowy przejazd przez miasto graniczy z cudem.
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka