hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2018-06-08

W czerwcu i w wakacje przerwy w kursowaniu pociągów tylko w wybrane dni. Coraz więcej kursów bez zakłóceń.W związku z pracami na terenie krakowskiego węzła kolejowego prowadzonymi przez zarządcę infrastruktury - PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., od 10 czerwca 2018 r. nastąpi zmiana rozkładu jazdy pociągów uruchamianych przez Koleje Małopolskie.


KONTYNUACJA PRZERWY W RUCHU NA ODCINKU KRAKÓW GŁÓWNY – KRAKÓW PŁASZÓW – KRAKÓW BIEŻANÓW – PODŁĘŻE W GODZINACH 9:30 – 14:20 W WYBRANYCH TERMINACH

W dniach 11-14 czerwca, 2-6 lipca, 6-10 sierpnia w związku z kontynuacją realizowanych prac budowlanych, zarządca infrastruktury wprowadza przerwę w ruchu w godzinach 9:30 – 14:20 na odcinku Kraków Główny – Podłęże. Podobnie jak w poprzednim rozkładzie jazdy najistotniejsze zmiany dotyczyć będą pociągów na trasach SKA1 i SKA3:

Za 11 pociągów SKA3 zostanie wprowadzona zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku Kraków Główny – Podłęże. Za odwołane pociągi SKA1 na odcinku Kraków Główny – Wieliczka Rynek Kopalnia zostanie utrzymane honorowanie biletów w pojazdach Komunikacji Miejskiej w Krakowie (KMK).

W pozostałych terminach pociągi na trasach SKA1 i SKA3 kursować będą bez zakłóceń.

Zobacz rozkład jazdy pociągów, który będzie obowiązywał od 10 czerwca 2018 r.

W związku z tymi zmianami, od 10 czerwca korekcie ulegnie również rozkład Autobusowych Linii Dowozowych. Więcej na ten temat znajdziecie tutaj.   Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku  
Data: 18.09.2021
Lokalizacja: Raciborsko

W sobotę 18 września w Raciborsku odbędzie się Morsztyn Barok Festiwal poświęcony polskiej kulturze baroku: muzyce, literaturze, obyczajom oraz kuchni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 18:00 do kościoła Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Raciborsku.
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza  
Data: 12.09.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wraz z Mediateką - Biblioteką Miejską w Wieliczce zapraszają na drugą edycję Dnia z Historią Średniowiecza pn. „Wehikuł Czasu”, który odbędzie się w niedzielę września przed Wielicką Mediateką.
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza