hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-04-16

W garażu w Wieliczce przechowywał narkotykiW miniony poniedziałek, 12 kwietnia funkcjonariusze z wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Krakowie przyjechali do Wieliczki gdzie według zgromadzonych przez nich informacji, w jednym z garaży miały być ukryte narkotyki.


W godzinach wieczornych podczas obserwacji garażu policjanci zauważyli mężczyznę wchodzącego do środka mężczyznę. Funkcjonariusze przeszukując garaż znaleźli paczkę z białym proszkiem, który zabezpieczyli do badań. Następnie wraz z zatrzymanym 27-latkiem udali się do Krakowa w rejon Krowodrzy gdzie zatrzymany wynajmował mieszkanie. Lokal ten również został przeszukany i tutaj również ujawniono nielegalne substancje, które przebadano za pomocą narkotykowych testerów. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 720 gramów amfetaminy, prawie 13 gramów ecstasy oraz ponad 2 gramy marihuany. Podczas przesłuchania w krakowskiej komendzie, zatrzymany 27-latek przyznał się do winy.

Jak informuje krakowska policja - Mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków oraz czynienia przygotowania do wprowadzenia ich do obrotu. Wobec 27-latka zastosowany został policyjny dozór oraz poręczenie majątkowe. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.


   
likwidacja szkod komunikacyjnychRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka