.
Opublikowano: 2018-03-06

W komendzie wielickiej policji zainstalowano alkomat dostępny dla wszystkich 24hTeraz każdy kto nie jest pewny czy powinien wsiadać „za kółko”, może sprawdzić swoją trzeźwość przy pomocy nowego alkomatu, który został zainstalowany w Komedzie Powiatowej Policji w Wieliczce.


Jeśli potrzebujesz zbadać swoją trzeźwość, możesz to zrobić w każdej chwili, przychodząc na dyżurkę wielickiej komendy. Samoobsługowy alkomat jest dostępny dla każdego 24h. Urządzenie zostało sfinansowane z budżetu Gminy Wieliczka. Do badania jako ustnik wykorzystywane są słomki do napojów. Kolejne kroki wykonywania pomiaru oparte są na informacjach tekstowych wyświetlanych na dużym 7-calowym wyświetlaczu LCD, a cały proces pomiaru jest bardzo łatwy, szybki i precyzyjny.


W komendzie wielickiej policji zainstalowano alkomat dostępny dla wszystkich 24h - zobacz zdjęcia   

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022