carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-01-16

W Niepołomicach dwie osoby podtruły się tlenkiem węgla


Wczoraj /15.01.14r./ w Niepołomicach około godz. 22:00 doszło do podtrucia czadem 27-letniej kobiety oraz jej dwuletniej córki.

fot. archiwum WieliczkaCity.pl

Kobieta zaniepokojona była osłabieniem dziewczynki. Po chwili ona sama zaczęła się bardzo źle czuć. Na miejsce wezwano pogotowie oraz straż. Obie osoby zostały zabrane do szpitala. Strażacy potwierdzili, że w pomieszczeniu ulatnia się tlenek węgla.


.......  Mieszkanie zostało zabezpieczone przez policję. W dniu dzisiejszym biegły z zakresu instalacji przeprowadził badania celem ustalenia co mogło być przyczyną zdarzenia. Nie wyklucza się, że w domu była nieprawidłowa wentylacja.  

Śmierć na torach w Węgrzcach Wielkich

 

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka