carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2012-09-20

W Niepołomicach zatrzymano grafficiarza


We wtorek 18 września 2012 roku około godz. 13:00 w Niepołomicach zatrzymano mężczyznę /23 lata/, który czarnym kolorem malował most przy ul. Krakowskiej. Wszystko wskazuje na to, że ten sam człowiek namalował znaki, hasła o treściach sportowych na wiadukcie kolejowym.

Przy mężczyźnie znaleziono dużą metalową puszkę, w której prawdopodobnie była smoła oraz pędzel. Wstępnie straty oszacowano na kwotę około 19 000zł. Policja ustala, czy zatrzymany dokonywał wcześniej podobnych czynów. Odpowiadał będzie za uszkodzenie mienia za co grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka