hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-10-07

W Podstolicach zderzyły się dwa samochodyDziś około godziny 10:00 w miejscowości Podstolice doszło do groźnie wyglądającego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych.


Jak wynika ze wstępnych ustaleń wielickiej policji, kierująca pojazdem marki Renault podczas manewru wymijania doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Opel. Na szczęście w wyniku tego groźnie wyglądającego zdarzenia nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Kierująca Renault została ukarana mandatem karnym.

Na miejscu oprócz policji pracowali strażacy z JRG Wieliczka i OSP Podstolice oraz ZRM.   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021