carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2017-11-06

W Rożnowej znaleziono ciało młodego mężczyznyWczoraj tj. w niedzielę 5 listopada w miejscowości Rożnowa tuż obok Wieliczki, około godziny 22:00 znaleziono zwłoki młodego mężczyzny.


Na chwilę obecną nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że na znalezionym ciele znajdowały się rany kłute zadane ostrym narzędziem, prawdopodobnie nożem. Mężczyzna był reanimowany, bez skutku. Na miejscu pracował prokurator. Zatrzymano w tej sprawie kilka osób, prawdopodobnie nieletnich, które są przesłuchiwane. Policja na chwilę obecną nie chce udzielać żadnych informacji poza tym, że trwają czynności pod kątem popełnienia przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu…

------ AKTUALIZACJA -----

Według ustaleń prokuratury ofiara to 16-letni mężczyzna, który zginął z ręki osoby, którą znał. Do zabójstwa doszło w pustostanie na obrzeżach Wieliczki, gdzie znaleziono nóż którym sprawca zadał śmiertelny cios. Następnie ciało 16-latka zostało przeniesione około 100 metrów i porzucone przy drodze. Wśród zatrzymanych przez policję osób, jest prawdopodobnie sprawca - 19-letni mężczyzna. Jak wynika z ustaleń wszyscy się znali. Motywy tego przestępstwa na razie nie są podawane, nieoficjalnie mówi się, że młodzi mężczyźni pokłócili się o dziewczynę.


 

   Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka