carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2013-08-06

W Sławkowicach zginęło 6-letnie dziecko w Wiatowicach 52-letni mężczyzna


Pierwsze dni sierpnia były tragiczne na drogach powiatu wielickiego. W ciągu dwóch dni zginęły na drogach dwie osoby. W Wiatowicach 52 - letni mężczyzna, natomiast w Sławkowicach zaledwie 6 letni chłopiec.Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło 02.08.2013r. około godziny 22:50 w miejscowości Wiatowice. Kierujący samochodem osobowym fiat Panda, 52 letni mężczyzna, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. W skutek zdarzenia kierujący znalazł się pod pojazdem. Poszkodowany został wyciągnięty z pod pojazdu przez funkcjonariuszy Policji oraz osoby postronne przed przybyciem jednostek ochrony przeciwpożarowej. Lekarz Zespołu Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon poszkodowanego.


.......  Do drugiego zdarzenia doszło w miejscowości Sławkowice 03.08.2013r. około godziny 15:45. Z koparko – ładowarką JCB zderzył się skuter Kingway. Podczas wypadku śmierć na miejscu poniósł 6 letni pasażer skutera, 31 letni kierujący skuterem z obrażeniami wielonarządowymi został przewieziony przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala.  

Dziś podpisano umowę na budowę tężni solankowej w Wieliczce

 

W Sławkowicach zginęło 6-letnie dziecko w Wiatowicach 52-letni mężczyzna - zobacz zdjęcia

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka