carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-06-27

W sobotę kolejne ciekawe wydarzenia


W najbliższą sobotę, czyli już jutro znów nie będziemy mieli okazji się nudzić. Czekają na nas trzy wydarzenia jednego dnia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami sobotnich imprez.


Jeszcze w piątek o godzinie 17:00 w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce rozpocznie się kolejne spotkanie z cyklu „Z historią w kadrze” zatytułowane „Różne oblicza historii w kinematografii”. Wstęp jak zawsze wolny. Szczegóły tutaj.

Natomiast imprezowa sobota rozpocznie się o godzinie 16:00 w Sułkowie. Zapraszamy na Otwarcie Świetlicy Środowiskowej podczas którego czeka na nas wiele atrakcji. M.in. spektakl teatralny dla dzieci, występ Zespołu Pieśni i Tańca Sułkowianie i wiele innych atrakcji. Szczegóły można znaleźć tutaj. Dwie godziny później – o 18:00 w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce odbędzie się wernisaż wystawy „MOC KOLORU I SIŁA KRESKI”. Oprócz prezentacji prac odbędzie się również wytęp Lila Trio. Szczegóły tego wydarzenia znajdują się tutaj. Natomiast o godzinie 19:30 zapraszamy na wielicki rynek do ogródka Cafe KULTURA na relaks pysznej kawie, ciastko uraz plenerową wersją spektaklu komediowego „Romantycznie Koniecznie!”. Szczegóły tego wydarzenia tutaj.

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka