carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-05-30

W sobotę na wielickim Rynku kwesta na rzecz chorej 18-miesięcznej wieliczanki


W sobotę 31 maja o godzinie 15:00 rozpocznie się na płycie Rynku Górnego w Wieliczce Festiwal Wielickich Artystów. Podczas tej imprezy wolontariusze będą zbierać fundusze na rzecz chorej Natalki z Wieliczki.


W styczniu 2014 r. u 18 miesięcznej Natalki zdiagnozowano nowotwór złośliwy Neuroblastoma IV stopnia. Natalka jest hospitalizowana na oddziale onkologii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie. Kolejne etapy leczenia to chemioterapia, operacyjne usunięcie guza, megachemia, autoprzeszczep, radioterapia oraz ostatni, kluczowy etap - terapia przeciwciałami anty-GD2.

Więcej informacji na temat małej wieliczanki, która walczy z nowotworem oraz o możliwości pomocy Natalce z tą chorobą można uzyskać klikając tutaj. Mamy tylko 6 miesięcy, aby uzbierać kwotę potrzebną na leczenie.

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021