hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2017-02-14

W tym tygodniu dwa bezpłatne szkolenia. W Cechu i Urzędzie Skarbowym.W najbliższy czwartek, 16 lutego w Wieliczce odbędą się dwa bezpłatne szkolenia. Jedno w Urzędzie Skarbowym, a drugie w Powiatowym Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców.


Naczelnik Urzędu Skarbowego w Wieliczce zaprasza na bezpłatne szkolenie warsztatowe E-deklaracje. PIT przez Internet. Szkolenie rozpocznie się w czwartek 16 lutego o godzinie 10:00 (na sali obsługi na parterze) w siedzibie Urzędu Skarbowego w Wieliczce przy ul. Zamkowej 2 i będzie trwało do godziny 12:00. Również o godzinie 10:00 rozpocznie się kolejne szkolenie na które zaprasza również Naczelnik US w Wieliczce wraz Powiatowym Cechem Rzemieślników i Przedsiębiorców w Wieliczce. Szkolenie to odbędzie się w siedzibie Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Wieliczce przy ul. Limanowskiego 11, a poprowadzą je pracownicy Urzędu Skarbowego w Wieliczce.

Program szkolenia:
- Zmiany w podatku VAT w roku 2017
- Jednolity Plik Kontrolny VAT
- Ulgi w spłacie zobowiązań podatkowych/odroczenie, umorzenie, rozłożenie na raty /.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH
WSTĘP WOLNY !
   20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021