.
Opublikowano: 2017-02-14

W tym tygodniu dwa bezpłatne szkolenia. W Cechu i Urzędzie Skarbowym.W najbliższy czwartek, 16 lutego w Wieliczce odbędą się dwa bezpłatne szkolenia. Jedno w Urzędzie Skarbowym, a drugie w Powiatowym Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców.


Naczelnik Urzędu Skarbowego w Wieliczce zaprasza na bezpłatne szkolenie warsztatowe E-deklaracje. PIT przez Internet. Szkolenie rozpocznie się w czwartek 16 lutego o godzinie 10:00 (na sali obsługi na parterze) w siedzibie Urzędu Skarbowego w Wieliczce przy ul. Zamkowej 2 i będzie trwało do godziny 12:00. Również o godzinie 10:00 rozpocznie się kolejne szkolenie na które zaprasza również Naczelnik US w Wieliczce wraz Powiatowym Cechem Rzemieślników i Przedsiębiorców w Wieliczce. Szkolenie to odbędzie się w siedzibie Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców w Wieliczce przy ul. Limanowskiego 11, a poprowadzą je pracownicy Urzędu Skarbowego w Wieliczce.

Program szkolenia:
- Zmiany w podatku VAT w roku 2017
- Jednolity Plik Kontrolny VAT
- Ulgi w spłacie zobowiązań podatkowych/odroczenie, umorzenie, rozłożenie na raty /.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH
WSTĘP WOLNY !
   

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022