carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2011-02-01

Walentynki w Hotelu Grand Sal


Bo mnie na uśmiech zawsze stać. Nie lubię życia brać zbyt serio, serio zbyt – brzmią słowa piosenki „Pogoda ducha” – które doskonale oddają klimat wyjątkowego spotkania poetycko-muzycznego pt. „Optymiści żyją piękniej”. Z okazji walentynek Hotel Grand Sal**** 12 lutego o godz. 18:30 zaprasza na wieczór pełen optymizmu.

Poetycko-muzyczne spotkanie prowadzone przez artystów z literacko-muzycznej agencji „WENA I MUZA” to gwarancja świetnej zabawy. Ich specjalnością są teksty mówiące o współczesnym życiu, ze zdecydowaną przewagą pozytywnych puent. Z własnych tekstów i piosenek tworzą scenariusze spotkań poetycko-muzycznych, które są dla publiczności sposobem na oderwanie się od problemów dnia codziennego. Podczas wieczoru w Hotelu Grand Sal**** nie zabraknie niebanalnych tekstów o miłości, optymistycznych wierszy i humorystycznych fraszek przeplatanych piosenką.

Szef kuchni specjalnie dla zakochanych przygotował wyjątkowe menu, w którym znajdują się pobudzające zmysły propozycje m.in.: grillowane krewetki w miłosnym sosie, krem z papryki z kluseczkami, medalion cielęcy podany na tagliatelle z uwodzicielskimi jarzynami, a na deser Miłosny duet.

Cena biletu: 20 PLN / w cenie biletu lampka wina

Informacja i sprzedaż biletów:
Hotel Grand Sal****
Wieliczka, Park Kingi 7,
Tel. 12 289 81 10, e-mail: hotel@kopalnia.pl
www.grandsal.pl www.kopalnia.plRenata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka