carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-03-08

Wernisaż fotografii Fachowcy


15 marca zapraszamy do Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce na wernisaż fotografii Evy Hajduk „FACHOWCY”. Cykl ten nigdy do tej pory nie był pokazywany w całości.

fot. materiały CKiT

Wybrane zdjęcia zostały zaprezentowane na wystawach zbiorowych i docenione nagrodami otrzymując II miejsce w konkursie fotograficznym Newsweek Polska – Newsreportaż w kategorii Ludzie oraz I miejsce w konkursie fotograficznym Fotomania w kategorii Ludzie. Zdjęcia zostały wykonane w tradycyjnej, negatywowej technice podczas remontu budynku „Pałac Prasy” w Krakowie.


.......  Zestaw klimatycznych czarno-białych fotografii będzie można obejrzeć od 16 marca do 9 kwietnia 2014 r. w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce. Wernisaż wystawy uświetni występ wokalistki Bibianny Ciejki oraz pianisty i wokalisty Grzegorza Sieradzkiego.  

AKTYWNI Z PASJĄ: Kierunek Wschód. Subiektywna podróż po Białorusi z Justyną Idzi

 20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021